WA PLAST Sp z o.o. powstała na początku 2001 roku jako firma handlowa w branży tworzyw sztucznych. Głównym kierunkiem działalności była sprzedaż na rynki wschodnie preform PET i nakrętek do różnego rodzaju produktów finalnych. Pod koniec 2001 roku firma otworzyła własny zakład produkcyjny w Chociczce koło Wrześni, tuż u zbiegu ciągu komunikacyjnego nowej autostrady A2 i dawnej krajowej trasy Warszawa - Poznań (50 km. od Poznania - kierunek Warszawa).
 
Zajmujemy się produkcją zamknięć z tworzyw sztucznych - nakrętek do butelek.
 
Dodatkowo proponujemy usługowe przetwórstwo tworzyw sztucznych (wtrysk) na formach klienta.
Zapewniamy profesjonalną obsługę.

 

Rozwiązania logistyczne są przygotowywane w uzgodnieniu z klientem, transport w opakowaniach zbiorczych: kartony lub worki.

Cennik jest regulowany w zależności od kursu walut i cen tworzywa. Cennik bazowy stanowi podstawę negocjacji cen ostatecznych w zależności od sposobu i systemu płatności, ustalonych zabezpieczeń transakcji, ilości odbieranego towaru lub związania długoterminowym kontraktem handlowym.

 

Nowoczesny  park maszynowy, to jest wtryskarki firmy ENGEL oraz przygotowywane przez najlepsze narzędziownie formy wtryskowe gorąco-kanałowe, gwarantują wysoką jakość naszych produktów, nad którą bezpośredni nadzór ma kontrola jakości.